Vizyonumuz
''Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmaz.''

 • DOLAR
  8,5663
  %0,21
 • EURO
  10,1230
  %0,55
 • ALTIN
  496,94
  %0,32
 • BIST
  1.348
  %-0,26
Beşiktaş ’tan Galatasaray’a yanıt! ‘Asıl talihsizlik…’

Beşiktaş ’tan Galatasaray’a yanıt! ‘Asıl talihsizlik…’

Mesut Bakkal’ın açıklamaları sonrası tekrardan gündeme gelen 1986-87 sezonu hakkında Galatasaray’ın açıklamasının ardından Beşiktaş’tan yeni bir açıklama geldi.

Beşiktaş Kulübü, geçtiğimiz günlerde Başkan Ahmet Nur Çebi’nin açıkladığı üzere 1986-87 sezonu için TFF’ye başvurduğunu açıklamasının üzerine.bir cevap veren Galatasaray’ın “Söz konusu müracaatın kaynağı, her türlü kanıttan ve dayanaktan yoksun, iftira niteliğinde asılsız iddialardır.” açıklamasındaki iddialara yanıt verdi.

Beşiktaş’ın açıklamasında, “Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’nin yapmış olduğu açıklamaları ‘Talihsizlik’ olarak nitelemekten daha ziyade.bu söylemlere muhatap kalınarak şampiyon olmak asıl talihsizliktir.” ifadeleri yer aldı.

Beşiktaş
Kara Kartal

İşte Beşiktaş’ın açıklaması…

Sayın Mesut Bakkal’ın yaşam öyküsünü anlattığı kitabındaki itirafları doğrultusunda, 1986-87 sezonu şampiyonluğunun Kulübümüz Beşiktaş adına yeniden tescili için.Türkiye Futbol Federasyonu’na yapmış olduğumuz müracaat ile ilgili Galatasaray Spor Kulübü’nün.1 Haziran 2020 tarihinde yapmış olduğu açıklamaya cevabımızdır.

Öncelikle söylemek isteriz ki Galatasaray Spor Kulübü’nün bu açıklamasının muhatabı nasıl ki Sayın Mesut Bakkal ise.bu hususta Kulübümüzün muhatabı da ilgili kararı verecek olan Türkiye Futbol Federasyonu’dur.

Onursal Başkanımız Sayın Süleyman Seba’nın söylediği ‘Şerefli ikinciliklerimiz ile gurur duyuyoruz’ ifadesinin ne için söylendiği tüm kamuoyu tarafından yıllardır çok iyi bilinmektedir.

Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’nin yapmış olduğu açıklamaları ‘Talihsizlik’ olarak nitelemekten daha ziyade bu söylemlere muhatap kalınarak şampiyon olmak asıl talihsizliktir.

Kulübümüz tarafından kazanılmış olan şampiyonlukların ve kupaların ‘Şeref’imiz ile oynayıp ‘Hakkı’mız ile kazanıldığı tüm spor camiasında çok iyi bilinmektedir. Bundan sonra da böyle olacaktır.

Hits: 39

Lütfen Beğeninizi Paylaşarak Bize Destek Olunuz
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Türkiye Futbol Ligleri